نوید اسپرت را بشناسید

شرکت تجهیزات ورزشی و پزشکی نوید شادابی توس ( سهامی خاص )  فعالیت خود را از سال 1380 در شهرستان مشهد،  خیابان دکتر چمران،  بین چمران 7 و 9 با نام تجاری نوید طب در زمینه فروش تجهیزات ورزشی و پزشکی و تجهیز سالن ها و اماکن آغاز نمود.

امروز شما عزیزان و مشتری های محترم می توانید از تجربه 20 ساله ما در زمینه وارادات – صادرات، تولید، فروش و خدمات پس از فروش دستگاه های پزشکی ورزشی استفاده نمایید. چرا که توانسته ایم گلچینی از بهترین و مرغوب ترین کالاهای ورزشی، بدنسازی و پزشکی را از سرتاسر جهان و کشور عزیزمان ایران انتخاب و در سبد خرید شما برای استفاده راحت و با اطمینان از کیفیت گرد آوری کنیم.

این شرکت با تجهیز کامل و خدمات پس از فروش بیش از 200 باشگاه بدنسازی در سرتاسر ایران در این امر مهم نسبت به رقبای خود پیشتاز است.

جهت دیدن باشگاه های تجهیز شده می توانید به گالری عکس مراجعه کنید.

درحال حاضر شرکت با فعالیت های ذیل در خدمت شما عزیزان می باشد و هرگونه فعالیت غیر از این موارد مربوط به شرکت نمی باشد . :

  • سایت نوید اسپرت در زمینه فروش دستگاه های پزشکی و ورزشی
  • فروشگاه ورزش و زندگی واقع در مشهد، خیابان چمران، نرسیده به چمران 7، پلاک 151
  • مرکز خدمات پس از فروش واقع در مشهد، خیابان چمران، نرسیده به چمران 7، پلاک 151
  • باشگاه بدنسازی ورزش و زندگی نوید ویژه آقایان واقع در مشهد، خیابان چمران، نرسیده به چمران7، پلاک 151. برای در ارتباط بودن با نیاز ورزشی آقایان .(موسس و مدیریت نوید رحم دل )
  • باشگاه بدنسازی و ایروبیک ورزش و زندگی ویژه بانوان واقع در شهرستان تربت جام ، خیابان والفجر . برای درک بهتر نیاز ورزشی بانوان . ( موسس و مدیریت نوید رحم دل )
  • دفتر واردات – صادرات، تولید، فروش و خدمات کالاهای ورزشی و پزشکی واقع در مشهد، خیابان چمران، نرسیده به چمران 7، پلاک 151 (مدیریت نوید رحم دل )

امیدواریم با یاری خداوند بتوانیم بهترین خدمات پزشکی و ورزشی در زمینه پیشرفت و توسعه سلامت و تندرستی کشور عزیزمان ایران ارائه دهیم .

با تشکر نوید رحم دل

مدیرعامل شرکت تجهیزات پزشکی ورزشی نوید شادابی توس

فهرست کالاها