دستگاه جلوی پا پشت پا نشسته برند اینپارس

شناسه محصول: IFP2020

بر خلاف حرکت پشت پا حرکت جلو پا تنوع زیادی ندارد و در اکثر مجموعه و باشگاه های ورزشی تنها یک مدل از دستگاه جلو پا و جود دارد که ان هم حرکت جلو پا در حالت نشسته است زیرا حالت نشسته بهترین موقعیت برای فشار آوردن و درگیر کردن عضلات جلو پا را فراهم می کند. عضلات اصلی که با انجام این حرکت درگیر می شود عضلات چهارسر ران است.

حرکت پشت ران تنوع حالات بیشتری نسبت به جلو ران دارد که شامل حالت های ایستاده،نشسته و خوابیده است و عضلات پشت ران یا همسترینگ را درگیر می کند.

دستگاه جلو و پشت پا نشسته اینپارس این امکان را به شما میدهد تا بتوانید به راحتی از تمامی حرکات مربوط جلو پا و پشت پا بهره مند شوید .

75,290,000 تومان

مشاوره و ثبت سفارش

۰۹۳۳۹۵۰۴۰۰۶

توضیحات تکمیلی
طول

130

عرض

100

ارتفاع

160

وزن

260

بررسی تخصصی


اسکلت دستگاه ها از بهترین پروفیل تولیدی در ایران و بصورت کاملا سفارشی در ضخامت 3 میل با پهنای 14 سانتی متر در سری IFP و .پهنای 10 سانتی متر در سری PRO می باشد.
جنس قاب دستگاه ها از جنس مواد تزریقی ABS نشکن در سری IFP و ورق فولادی 2 میل در سری PRO می باشد.
تمامی قرقره های استفاده شده در تولید دستگاه ها از جنس آلومینیوم و اولترامید نشکن می باشد.
رنگ بدنه دستگاه ها از نوع رنگ کوره ای هیدرواستاتیک می باشد.
کلیه قطعات فلزی دستگاه ها قبل از رنگ شدن کاملا پرداخت شده و پس از چربی زدایی در کوره با حرارت استاندارد تنش زدایی می شود.
تمامی پروفیل ها، ورق ها و لوله های استفاده شده در دستگاه ها با دستگاه های تمام اتوماتیک برش لیزر و CNC و خم برک ماشینکاری می شوند.
جوش دستگاه های تولیدی از جنس CO2 می باشد.
جنس بلبرینگ دستگاه ها از جنس ZZ از بهترین برندهای موجود در بازار داخلی می باشد.
تمامی مفاصل و دسته های دستگاه ها از جنس لوله های مانسمال(بدون درز)می باشد.
نوع تخته به کار رفته در تودوزی دستگاه ها از جنس MDF خام با بالاترین کیفیت و کاور شده با چرم های صنعتی مرغوب داخلی می باشد.
ابر به کار رفته در تشک دستگاه ها از جنس ابر ریباند و فوم تزریق سرد می باشد.
تمامی صفحه وزنه های موجود در دستگاه ها از جنس آهن و کاور شده با مواد تزریقی ضد سایش می باشد که این روش تولید باعث صدا گیری و روان شدن دستگاه ها می گردد.