دوچرخه ثابت خانگی برند پاورمکس

شناسه محصول: POWERMAX-5105B
  • دوچرخه فوق حرفه ای
  • جهت استفاده در منازل
  • اندازه مناسب و قیمت فوق العاده
  • عملکرد مگنتی ( بدون نیاز به برق )
  • نمایشگر LCD

11,250,000 تومان

مشاوره و ثبت سفارش

۰۹۳۳۹۵۰۴۰۰۶

بررسی تخصصی

دوچرخه ثابت خانگی مدل 5105B برند اورجینال پاورمکس Powermax:

 دوچرخه ثابت خانگی مدل 5105B برند اورجینال پاورمکس Powermax یک دوچرخه ثابت ایستاده با کیفیت فوق العاده است که برای مصارف خانگی جهت افزایش آمادگی جسمانی و بهبود سلامتی و جلوگیری از بیماری های ناشی از کم تحرکی مورد استفاده قرار می گیرد.

این دوچرخه با وزن 30 کیلوگرمی و ابعاد 144x80x50 سانتی متری و با توجه به داشتن چرخ ، جهت جابجایی بسیار آسان می باشد.

دوچرخه ثابت خانگی مدل 5105B برند اورجینال پاورمکس Powermax دارای زین قابل تظیم افقی و عمودی و صندلی قابل تنظیم افقی و عمودی و همچنین دارای قابلیت تنظیم ارتفاع می باشد.

خرید دوچرخه ثابت خانگی مدل 5105B برند اورجینال پاورمکس Powermax می تواند همه ایده های ورزشی تمرین با چنین وسیله ای را عملی کند و بدنی آماده و عضلانی برای ورزشکاران فراهم کند.

دوچرخه ثابت خانگی مدل 5105B برند اورجینال پاورمکس Powermax تحمل وزنی 110 کیلوگرمی دارد و برای افراد سنگین هم بسیار مناسب می باشد.

ولی به افراد فوق سنگین توصیه می کنیم که از دوچرخه ثابت باشگاهی استفاده کنند.

این محصول از یک نمایشگر LCD برخوردار است که اطلاعات مهمی مثل سرعت حرکت، زمان تمرین، مسافت طی شده از ابتدای تمرین، سطح کالری مصرفی و تعداد ضربان قلب در دقیقه را نمایش می‌دهد.

جهت اندازه‌گیری ضربان قلب مذکور، باید از حسگرهای روی دسته کنسول که برای ورزشکاران طراحی شده است استفاده کرد.

ابعاد این دوچرخه 144x80x50 سانتی متر است که با توجه به کوچک بودن آن بسیار برای محیط های خانگی مناسب است.

در زیر کنسول کلیدی دایره‌ای شکل (تنشن – tension ) نصب شده است که سطح مقاومت این دوچرخه ثابت حرفه ای را می‌توان از طریق آن تنظیم کرد، چرا که سیستم عملکرد دستگاه مگنتی بوده و دارای 8 سطح مقاومتی است.

پایه‌های اصلی دوچرخه ثابت خانگی مدل 5105B برند اورجینال پاورمکس Powermax  هم، قابل تنظیم، طراحی شده‌اند تا در صورت ناهموار بودن سطح محل استقرار نیز بتوان از آن استفاده کرد.