دستگاه دیپ وزنه آزاد برند اینپارس

شناسه محصول: FW5009

دستگاه دیپ پشت بازو وزنه آزادساخته شده توسط شرکت اینپارس است. این شرکت با بروزترین تکنولوژی خم و زاویه سازی و همچنین زیر نظر ماهر ترین مهندسین دست به ساخت این دستگاه زده است. لازم به ذکر است که در ساخت دستگاه دیپ پشت بازو وزنه آزاد، از مرغوب ترین مواد استفاده شده است و طراحی عالی آن این امکان را به شما می‌دهد که آن را در هر جایی از باشگاه بتوانید قرار دهید.

یکی از موثرترین تمرین‌ها برای تقویت عضلات سه سر بازو حرکت پشت بازو دیپ است؛ دستگاه دیپ پشت بازو وزنه آزاد این عضلات را درگیر می‌کند. همچنین این حرکت به طور همزمان سه سر بازو، سینه و و عضلات جلوی شانه‌ها را درگیر می‌کند. بنابراین شما می‌توانید همزمان عضلات متعددی را تمرین بدهید.

دستگاه هیپ وزنه آزاد اینپارس برای باشگاه ها بسیار مناسب است ولی افراد بسیاری هم آن را برای استفاده در خانه خریداری می‌کنند. اگر شما هم به هر دلیلی توانایی رفتن به باشگاه ندارید می‌توانید برای خانه خود این محصول را بخرید و از عضله سازی در خانه لذت ببرید.

شاید برای بسیاری از افراد این سوال باشد که اصلا دستگاه پشت بازو دیپ به چه درد میخوره و برای کدام قسمت های بدن کاربرد داره؟ در اصل این دستگاه برای اجرای یک حرکت خاص طراحی شده که کار آن تقویت عضلات قسمت پشت بازو و قفسه سینه است که با استفاده از تکنولوژی های دقیق و طراحی ارگونومیک و کیفیت بالای محصول باعث می‌شود شما به صورت دقیق و منظم این تمرین را انجام دهید و هیچ فشاری بر مفاصل شما وارد نشود.

53,660,000 تومان

مشاوره و ثبت سفارش

۰۹۳۳۹۵۰۴۰۰۶

توضیحات تکمیلی
طول

190

عرض

164

ارتفاع

110

وزن

215

بررسی تخصصی