دستگاه پشت پا ایستاده وزنه آزاد برند اینپارس

شناسه محصول: FW5011

معرفی دستگاه پشت پا ایستاده وزنه آزاد:
دستگاه پشت پا ایستاده وزنه آزاد متشکل از یک تکیه گاه (دستگیره) و یک غلتک است که پشت پای کاربر قرار می‌گیرد. این دستگاه اغلب به شکل تک پا طراحی شده تا یک پا را روی پدی برای حفظ تعادل گذاشته و با پای دیگر غلتک دستگاه را از پشت بالا بیاورید. غلتک به واسطه یک قرقره و سیم به صفحات آهنی متصل شده است، با استفاده از یک میخ می‎‌توانید وزن این صفحات را تغییر دهید. این دستگاه افزون بر عضلات همسترینگ، عضلات سرینی را نیز تحت تاثیر قرار می‌دهد.

این محصول برای باشگاه ها بسیار مناسب است ولی افراد بسیاری هم آن را برای استفاده در خانه خریداری می‌کنند. اگر شما هم به هر دلیلی توانایی رفتن به باشگاه ندارید می‌توانید برای خانه خود این محصول را بخرید و از عضله سازی در خانه لذت ببرید.

امروزه در هر باشگاهی شما باید بتوانید ورزش های اصولی عضله سازی مانند عضله سازی در قسمت شانه، بازو ها، سینه، شکم و پاها را انجام دهید. دستگاه پشت پا ایستاده وزنه آزاد یک وسیله ای است برای اجرای حرکاتی که کار آن ها عضله سازی در ناحیه شکم و پهلو و چربی سوزی در این قسمت ها است. که معمولا این حرکت ها را به صورت ورزش اینتروال انجام می‌دهند. دستگاه پشت پا ایستاده وزنه آزاد به گونه ای است که شما را به حالتی قرار می‌دهد که قسمت عضلات شکم و پهلوهای شما درگیر شود

دستگاه پشت پا ایستاده وزنه آزاد اینپارس به راحتی توانایی رقابت با دستگاهای بدنسازی پایین تنه خارجی را دارد و حتی می‌تواند بهتر از آن‌ها نیز باشد. شما می‌توانید این محصول را با قیمت بسیار مناسب از فروشگاه نوید اسپرت تهیه نمایید.

54,020,000 تومان

مشاوره و ثبت سفارش

۰۹۳۳۹۵۰۴۰۰۶

توضیحات تکمیلی
طول

190

عرض

125

ارتفاع

150

وزن

225

بررسی تخصصی